Inne filip  

Czy perukę trzeba dodatkowo zabezpieczać przed spadaniem?

Istnieją różne sposoby na utrzymanie naturalnych peruk w miejscu. Dlatego zostały one stworzone w pierwszej kolejności, tak, że kobiety mogą nosić naturalne fryzury z większą łatwością. Okazało się, że jest to bardziej pilna potrzeba, ponieważ niektóre naturalne fryzury, zwłaszcza te, które obejmują cornrows lub dredy spaść, ponieważ nie mają wystarczającego wsparcia pod nimi.

1. Stosowanie metody warkocza do zabezpieczenia peruki naturalne jest powszechne wśród kobiet, które noszą naturalne fryzury, zwłaszcza jeśli ich naturalne treski nie są wystarczająco długie, aby w pełni pokryć ich naturalne włosy. Po prostu weź duży warkocz i zwiąż go pod peruką za pomocą gumki. Jest to również świetny sposób na zminimalizowanie objętości wielu naturalnych peruk, ponieważ ta kępka warkocza może być wpleciona pod tył naturalnej peruki, aby utrzymać ją na miejscu.

2. Jeśli nie masz wystarczająco dużo długości do tych pięknych warkoczy, ale nadal chcą ukryć wszelkie widoczne paski na naturalnej peruce, a następnie użyć cienkich pasków tkaniny, które pasują dopod naturalną perukę i jeden na górze, czy używasz naturalny lub syntetyczny hairpiece. Użycie pasków tkaniny zamiast warkocza pozwala na bardziej naturalny ruch.

3. Zawsze istnieje alternatywa dla tkania żadnych naturalnych włosów pod peruką naturalną – zszyć je razem! Szycie dwóch kawałków razem pod spodem z silnym nici zapewnia, że naturalna fryzura spadnie jak najmniej. Ponownie, ta metoda działa najlepiej z dłuższych peruk naturalnych i tych, którzy mają dłuższe naturalne treski do pokrycia, w przeciwnym razie niektóre będą widoczne z tyłu głowy, gdzie są one połączone razem.

4. Pracując po obu stronach (z przodu i z tyłu) umieść małe metalowe pierścienie pod każdą sekcją naturalnej fryzury, następnie umieść włosy naturalne z powrotem na peruce. Zabezpiecz włosy spinkami lub gumką, aby utrzymać je na miejscu

5. Pozwoli Ci to na swobodne poruszanie się przez cały dzień bez obawy, że Twoja naturalna fryzura wypadnie! Możesz również wyjąć naturalne włosy, jeśli chcesz uzyskać bardzo naturalny wygląd i nosić tylko perukę z falami do ramion, to wystarczy, aby ludzie uwierzyli, że jest to naprawdę naturalne 🙂