Warsztaty II edycja

• 12, 4, 2018

Po raz kolejny nasza Fundacja realizuje cykl warsztatów „Między zabawą, a zdrowiem – II edycja”. Zadanie dofinansowane jest ze środków z budżetu Miasta Białegostoku. W warsztatach wezmą udział uczniowie białostockich szkół podstawowych, które zgłosiły swój udział i został on potwierdzony przez organizatora.

Uczniowie poznają podczas warsztatów zasady zdrowego odżywiania się.  Zajęcia mają formę aktywizującą, dzieci m.in. uzupełniają swoje „kart zdrowia”,  które przypominać im mają o najważniejszych zasadach stosowania poprawnej diety.  Pierwsze warsztaty w ramach II edycji „Między zabawą, a zdrowiem” odbyły się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 2, przy ul. Pułaskiego 25 w Białymstoku. Udział w nich wzięło ponad 80 uczniów klas II-III.

zadaniedofinansowane

ZS nr 2 Pułaskiego 12.04.2018 1